"Допоможи якутському шаману дійти до світового зла": Олександр Габишев став персонажем гри

Олександр Габишев в березні вирушив до Москви для проведення “обряду вигнання Путіна”. Його затримали 19 вересня на кордоні Бурятії і Іркутської області. Вранці 20 вересня він був доставлений до Якутська, а після — в психоневрологічний диспансер.

Про якутського шамана, який йшов до Москви “виганяти Путіна”, створили гру, передають Патріоти України з посилання на Google Play. Об этом сообщает ukr-dnevnik.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Шлях шамана. Допоможи якутському шаману дійти до світового зла. Знешкодь чисельні загони ОМОНу. Проведи обряд і очисти величезну територію від темних сил”, — йдеться в описі додатку.

Нагадаємо, Олександр Габишев в березні вирушив до Москви для проведення “обряду вигнання Путіна”. Його затримали 19 вересня на кордоні Бурятії і Іркутської області. Вранці 20 вересня він був доставлений до Якутська, а після — в психоневрологічний диспансер республіки.

Проти шамана порушили кримінальну справу про заклики до екстремізму. З нього взяли підписку про невиїзд.

Пізніше Габишев повідомив своїм прихильникам, що з ним поводилися коректно, а з тими, хто його затримував, вони “навіть подружилися”. Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков на зустрічі з журналістами заявив, що Кремль не має ніякого відношення до затримання Олександра Габишева.

У правозахисній організації Amnesty International якутського шамана назвали в’язнем совісті і вимагають його звільнення.

У російському представництві заявили, що реакція влади виглядає абсурдною, а Габишев, як і інші громадяни, має право на вільне вираження своїх політичних поглядів і проведення релігійних обрядів.Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/dopomozhy-iakutskomu-shamanu-diity-do-svitovoho-zla-oleksandr-habyshev-stav-personazhem-hry-297939.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя