На Верховинщині джерело підмиває міст - утворився зсув (відео)

Об этом сообщает risk-inform.in.ua со ссылкой на СМИ.

На мосту в селі Буківцях на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський головне – забезпечити водовідведення.

Залізобетонний міст на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, км 50 +359, у селі Буковець через річку Рибницю збудований 1960 року. Його загальна довжина – 126,8 м. Високий, споруджений через провалля між двома горами. Конструкція має сім прогонів по 18 м. Ширина проїзної частини – 9,6 м, облаштовані два тротуари. Капітальний ремонт мосту проведений 1994 року.

Торік під мостом утворився зсув. Його спричинило джерело з неконтрольованим витоком води, яка підмиває підходи та земляне полотно під перехідними плитами мосту. Внаслідок чого зафіксовано просідання цих плит.

Увага до згадуваного мосту, як і до інших штучних споруд області, є постійною. В попередні роки підрядна організація Служби автодоріг – філія «МЕД» Облавтодору – провела значний обсяг робіт із ремонту деформаційних швів, проїзної частини підходів до мосту. Однак досі не усунута основна причина просідання мосту – вода, яка далі створює проблеми, насамперед перезволожує земляне полотно. Через це утворився зсув у проїзній частині підходу до мосту.

Сам міст не є аварійним. Проїзна частина, перила – в доброму стані. Проблемна ділянка дороги обгороджена, виставлені попереджувальні знаки.
Для вирішення проблеми Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області залучила науковців, щоб виявити причину перезволоження та вирішити питання відведення води від проблемного місця. Передбачається провести належні заходи з водовідведення, влаштування дренажної системи.

На відео від 3.01.18 р., 46-47 секунди, видно зліва проблемне місце до зсуву.

Дорога Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, км 50, Буковець

На мосту в селі Буківцях на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський головне – забезпечити водовідведення.Залізобетонний міст на дорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, км 50 +359, у селі Буковець через річку Рибницю збудований 1960 року. Його загальна довжина – 126,8 м. Високий, споруджений через провалля між двома горами. Конструкція має сім прогонів по 18 м. Ширина проїзної частини – 9,6 м, облаштовані два тротуари. Капітальний ремонт мосту проведений 1994 року. Торік під мостом утворився зсув. Його спричинило джерело з неконтрольованим витоком води, яка підмиває підходи та земляне полотно під перехідними плитами мосту. Внаслідок чого зафіксовано просідання цих плит. Увага до згадуваного мосту, як і до інших штучних споруд області, є постійною. В попередні роки підрядна організація Служби автодоріг – філія «МЕД» Облавтодору – провела значний обсяг робіт із ремонту деформаційних швів, проїзної частини підходів до мосту. Однак досі не усунута основна причина просідання мосту – вода, яка далі створює проблеми, насамперед перезволожує земляне полотно. Через це утворився зсув у проїзній частині підходу до мосту. Сам міст не є аварійним. Проїзна частина, перила – в доброму стані. Проблемна ділянка дороги обгороджена, виставлені попереджувальні знаки. Для вирішення проблеми Служба автомобільних доріг у Івано-Франківській області залучила науковців, щоб виявити причину перезволоження та вирішити питання відведення води від проблемного місця. Передбачається провести належні заходи з водовідведення, влаштування дренажної системи.На відео від 3.01.18 р., 46-47 секунди, видно зліва проблемне місце до зсуву.

Опубліковано Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області Середа, 13 березня 2019 р.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/na-verhovinshhini-dzherelo-pidmivaye-mist-utvorivsya-zsuv-video/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя