На Лімницю знову прилетіли зимувати лебеді. ФОТО, ВІДЕО

У село Вістова Калуського району на річку Лімниця з року в рік прилітають перебути зиму лебеді.


Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду


У соцмережі фото лебедів, які повернулися на Лімницю в селі Вістова Калуського району, оприлюднив калушанин Олександр Кніпа. Об этом сообщает vzhovkvi.in.ua со ссылкой на СМИ.

"У селі Вістова Калуського району. Лебеді-шипуни повернулися на ріку Лімницю. Я впевнений, що багато жителів району відвідають цих красенів. Так що, любі друзі, підгодовуйте правильно лебедів", – йдеться у дописі.

У селі неподалік Калуша вже два роки поспіль на зимівлю залишаються десятки лебедів, пишуть Вікна. Минулого року їх прилетіла рекордна кількість – понад 70 птахів.

Зараз є близько півсотні лебедів. Автор фото нарахував 42 птахи. Певно, знову зимуватимуть у Вістовій.

Нагадаємо, торік спеціаліст Галицького НПП розповів рятувальникам, які разом із місцевими мешканцями в морози опікувалися птахами, чим і як краще годувати лебедів.

Траплялося, що птахи прилітали із країн Балтії, Польщі, Білорусі. Єдиного місця, де вони зимують, немає. Іноді лебеді залишаються на Бурштинському водосховищі, на Дністрі, Лімниці чи Бистрицях – для птахів головне, щоби водойми не замерзали.Джерело статті: “https://kurs.if.ua/news/na_limnytsyu_znovu_pryletily_zymuvaty_lebedi_foto_71077.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя